118

Triin Toomesaar

Vabaühenduse juht, maailmaparandaja. Ulmefänn.

Instagram

Teeme kiiremini, teeme rohkem, teeme ära! See võib kõlada kärsitu noore naiivse hüüdena, ent kaua me ootame, et valusad probleemid leiaks viimaks tõhusad lahendused? Kliimamuutus vajab Eesti ja Euroopa tähelepanu – ning tegusid! Sooline palgalõhe kaob senisel moel jätkates 200 aasta pärast. Kodanikuühiskond on muredest ja lahendustestki rääkinud pikalt – see hääl peab Euroopas saama kuuldavamaks!

Inara Luigas:

“Mul on hea meel, et Triin julges kandideerida Euroopa Parlamenti. See, et erakond hääletas sisevalimistel Triinu valimisnimekirja koosseisu näitab, et ka erakond usaldab Triinu, usaldab noori. Mul pole olnud võimalust koos Triinuga tema suurtes projektides osaleda, et teda paremini tundma õppida, küll aga olen osalenud temaga paljudel Setomaaga seotud üritustel. Olen näinud, kuidas  Triin leelotab, kuidas tantsib seto tantse ja valutab südant Setomaa saatuse pärast. Setomaa on Eesti väike osa, nagu on väike Eesti ise suures Euroopas. Ma tean, et Triinu saab usaldada, Triinule võib anda oma hääle, Triinu võib saata Euroopa Parlamenti meid esindama ja kaitsma. Tal on süda õiges kohas, ta on selleks valmis.”

Triinust:

Argiselt on minu missioon pakkuda head ja turvalist haridusteed igas Eestimaa koolis ja lasteaias. Töötan selle nimel, et iga Eesti laps – tulevane täiskasvanu – saaks võrdväärselt kvaliteetse ja koolirõõmsa võimaluse leida oma tee, oma õnn, oma kutsumus. Püüan teha oma eluvalikutega ka kõik võimaliku selleks, et me planeet kestaks – oleks elamisväärne, mitmekesine ja tervislik paik nende võimaluste kasutamiseks. Usun muutuste võimalikkusesse ja sellesse, et igaüks meist saab ja peabki soovitud muutuste loomisse oma panuse andma. Koos oleme tugevamad. Oleme alati olnud. Nii Eestis kui Euroopas!