SÜVARIIK #4 – Marine Le Peni külastus Eestisse, nädala vabandaja ja uus ootamatu protestikandidaat

Süvariik. Paljud kahtlustavad selle olemasolu. Mõned väidavad end olevat seda näinud. Ja siis on kaks meest, kes teavad sellest kõike.

Eiki Nestor ja Indrek Tarand on liikunud võimukoridorides paarkümmend aastat ja näinud kõiki süvariigi tõuse ja langusi, võite ja kaotusi. Nüüd kui süvariigile on sõda kuulutatud, tulevad nad regulaarselt mikrofonide ette ja räägivad sellest, kuidas asjad tegelikult on. Mis juhtus eile ja mis juhtub homme?

Süvariik #4

Kes oli lõppenud nädalal nostalgilises meeleolus ja rääkisb valitsuse pressikonverentsil nõukaaegseid anekdoote? (kuula alates 00:40) Kes kutsus Marine Le Peni Eestisse ja miks seda EKREle vaja on? (alates 04:05) Mida teha, kui erakonna pink on pikk, aga tühi? Ja kes on selles süüdi? (alates 09:00) Kes mille eest ja kuidas sel nädalal kõige ilusamini vabandasid ja mida uus nädal tõotab tuua? (alates 12:10) Mis on kujunenud rahandusministeeriumi haldusjuhi suurimaks mureks? (alates 20:00) Kes on uus ja ootamatu protestikandidaat Eesti poliitikas? (alates 22:00)

Kuula podcast’i

Vajuta siia, et kuulata teisi osasid.